Naam |
Bijdrage |
Datum |
---|---|---|
Anoniem | € 12,00 | 18-04-25 |
Anoniem | € 12,00 | 17-04-25 |
Anoniem | € 12,00 | 17-04-25 |
Anoniem | € 12,00 | 16-04-25 |
Anoniem | € 12,00 | 16-04-25 |
Anoniem | € 12,00 | 16-04-25 |
Anoniem | € 12,00 | 16-04-25 |
Wim Hendriks | € 12,00 | 16-04-25 |
Wim Hendriks | € 12,00 | 16-04-25 |
Wim Hendriks | € 12,00 | 16-04-25 |
Anoniem | € 12,00 | 15-04-25 |
Anoniem | € 12,00 | 15-04-25 |
Anoniem | € 12,00 | 14-04-25 |
Anoniem | € 12,00 | 14-04-25 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Op Koningsdag organiseert Oranjevereniging Elst de traditionele "Kleedjesmarkt". Deze markt is bedoeld voor én door kinderen die onder begeleiding van een volwassene spulletjes kunnen verkopen, muziek maken of op een andere manier iets aan de bezoekers laten zien.
De kinderen hoeven zich niet aan te melden voor deze markt maar kunnen vanaf 6.30 uur 's morgens terecht op het evenemententerrein en hun spullen uitstallen op de aangegeven plaatsen. De markt duurt tot 14.00 uur en wordt jaarlijks, bij mooi weer, bezocht door minstens 10.000 bezoekers.
Om deze jaarlijkse markt te kunnen blijven organiseren zijn er veel vrijwilligers nodig om te helpen maar ook is er geld nodig om alle verplichte zaken, die bij deze markt horen, te kunnen betalen.
Denk hierbij aan: mobiele toiletten, EHBO medewerkers, verkeersregelaars, kraam- en plaats huur, en bijvoorbeeld een springkussen of dergelijke.
Ook organiseren wij van de 4 en 5 mei herdenkingen, Dit jaar herdenken wij 80 jaar Bevrijding. Tijdens de Dodenherdenking op 4 mei a.s. zal er een herdenkingsmonument onthult worden voor alle Elsternaren die tijdens oorlogshandelingen om het leven zijn gekomen.
Voor wie
De kleedjesmarkt is bedoeld voor het hele gezin maar ook opa's en oma's en andere familie of bekenden zijn van harte welkom.
Omschrijving van de plek
De Dorpsstraat en het plein voor het gemeentehuis is Elst.
Begroting
Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
---|---|---|
1 | € 500,00 | Algemene kosten |
2 | € 225,00 | Luchtkussens |
7 | € 80,00 | Mobiele toiletten |
1000 | € 1,50 | Oranjeboekjes |
10 | € 100,00 | Meer activiteiten / spelen |
Vrijwilligers nodig voor
Van onze vrijwilligers vragen wij ons te helpen met het in goede banen leiden van de verdeling van de verkoopplaatsen, het onderhouden en toezicht houden op het goede verloop van deze markt. Bezoekers en deelnemers de juiste weg wijzen.
Ook zoeken wij mensen die ons kunnen helpen met het onderhouden van de website.
Middelen nodig
Bij algemene kosten kan men denken aan: EHBO medewerkers, verkeersregelaars, schadeverzekering, bankkosten en de Oranjebond.
Vragen?
Kijk of het antwoord bij 'veelgestelde vragen' staat
Nieuwsbrief
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Overbetuwe Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Je account is aangemaakt!
Je kunt nu inloggen met je e-mailadres en opgegeven wachtwoord.
Je kreeg van ons een e-mail ter bevestiging van het aanmaken van je account. Heb je geen mail ontvangen? Wellicht is het mailtje dan in de spam/junk map gekomen.
Is dit ook niet het geval? Neem dan even contact met ons op via 0481 700 216