JA!Slijk-Ewijk&Loenen
JA! Slijk-Ewijk & Loenen in 2021
JeugdActiviteiten (JA!) Slijk-Ewijk & Loenen is een initiatief van een aantal enthousiaste ouders en kinderen.
Halloween
Op zondag 31 oktober was er voor kinderen van alle leeftijden een Halloween-feest. Voor Dorpshuis Beatrix stond een heks met een grote soepketel met groene (limonade-) drap en binnen hebben meer dan 40 kinderen lampionnen geknutseld en snoepzakjes versierd. In de bovenzaal werd er een film getoond voor als de kinderen klaar waren met knutselen. Er is samen gegeten, en daarna ging iedereen in kleine groepjes op pad. Veel mensen hadden een lichtje bij de deur staan en verwelkomden de kinderen aan de deur voor een "trick or treat".
Het Halloween-feest was onze eerste activiteit en werd mogelijk gemaakt door sponsoring en giften uit het dorp via het OverbetuweDoet-platform maar ook contant. Wij ontvingen gulle giften van dorpsbewoners en werden gesponserd door dorpsverenigingen, dorpsraad en het Dorpshuis. Hier zijn we heel blij mee. We zijn er ook actief naar op zoek gegaan, omdat we graag willen dat JA! breed gedragen is: samen voor en door Slijk-Ewijk & Loenen. We kregen veel positieve reacties op ons initiatief en ook van verschillende kanten hulp aangeboden. Door al deze ondersteuning met organisatie, opbouw, versieren, figureren (de heks!), knutselen, schminken, film, eten & drinken en opruimen was het feest een succes.
Kerstknutselen
De tweede activiteit van JA! was kerstknutselen. Het doel was om met zelfgemaakte kerstknutsels op de Kerstmarkt bij Dorpshuis Beatrix te staan om zo geld op te halen voor jeugdactiviteiten in het nieuwe jaar. Een groepje oudere kinderen heeft prachtige kerstversiering gemaakt. Vanwege Corona-maatregelen werd de Kerstmarkt helaas afgelast, maar de spulletjes konden in het Dorpshuis worden tentoongesteld. Op die manier konden mensen toch nog even gaan kijken en iets moois kopen.
Meer JA! in 2022
We hebben een aantal leuke ideeen voor JA! in 2022. Een gezellige filmmiddag in het Dorpshuis, kindercarnaval met De Waalkanters en een Waterdag. Mensen (volwassenen en kinderen) die willen helpen, zijn altijd welkom, of dat eenmalig, af en toe, of juist vaak is, en we zijn blij met elk soort organisatietalent, helpende handen, een gift en materiaal.
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Overbetuwe Doet in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Overbetuwe Doet. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Overbetuwe Doet of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Overbetuwe Doet.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 31 oktober 2021
- Organisator
- Hilde Toonen
- Locatie
- Dorpshuis Beatrix
- Opgehaald bedrag
- € 330,00
Vragen?
Kijk of het antwoord bij 'veelgestelde vragen' staat
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Overbetuwe Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Overbetuwe Doet.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Overbetuwe Doet ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Overbetuwe Doet werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.