Alzheimer Café seizoen 2024

Activiteiten: Datum 19 september 2024:

Theatervoorstelling in De Kik voor mensen met dementie, hun mantelzorgers en naasten en andere belangstellenden. Aantal bezoekers 62. Zie foto's.

Activiteit: Datum 21 september 2024:

Fietstocht met aansluitend een ontmoetingslunch voor mensen met dementie, hun mantelzorgers en naasten en andere belangstellenden. Aantal deelnemers: 32 

Financiele verantwoording:

Begroting was 2.780 euro. Dit bedrag is tot 0,50 euro behaald (99%). Echter omdat het gehele bedrag niet is behaald, is de 2.780 euro nog niet door u naar ons overgemaakt. 

Werkelijke uitgaven: totaal 2.149,20 euro. Dat de werkelijke uitgave lager is dan begroot, komt voornamelijk omdat we veel zelf hebben gedaan en kunnen regelen. 

Na telefonisch contact is ons duidelijk geworden dat het bedrag van 630,30 op onze account gezet kan worden zodat we dit kunnen benutten voor een volgende activiteit die op Overbetuwe Doet gezet wordt.  Top! 

Initiatief uitgevoerd
1 januari 2024 t/m
31 december 2024
Organisator
Alzheimer Café Overbetuwe
Locatie
Basisschool Stap voor Stap
Opgehaald bedrag
€ 2.676,00

Vragen?

Kijk of het antwoord bij 'veelgestelde vragen' staat

0481 700 216

helpdesk@overbetuwedoet.nl

Nieuwsbrief

Houd mij op de hoogte van:


Aanvinken om belangrijke informatie over overbetuwedoet te ontvangen.
Aanvinken om informatie over nieuwe initiatieven van overbetuwedoet te ontvangen.

Privacyverklaring

Ik ga ermee akkoord dat mijn gegevens verwerkt worden zoals beschreven in de privacyverklaring versie 1.1.

Deel deze pagina

Vertel je buren over Overbetuwe Doet